شرکت مهندسی آوش

شرکت آوش افتخار دارد در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات مهندسی درزمینه مشاوره ،طراحی ،فروش و اجرای سیستم­های تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی با هدف بهینه­سازی مصرف انرژی در راستای کاهش هزینه­ های وارده گامی استوار بردارد. در این راستا با بهره ­مندی از مدیریت متمرکز ،پرسنل مجرب و متخصص ،واحد تحقیق و توسعه ،استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و محاسبات ،اهمیت به خدمات پس از فروش و تکیه بر تجربه 17 سال حضور در صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی کشور حرکت خود را با شتاب چشمگیری ادامه دهد و به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع و از سال 1396 به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری سیستم­های تهویه مطبوع گرین استان تهران مطرح شود . تاکید بر کیفیت و تخصص ،اعتماد و همراهی کارفرمایان محترم را بهمراه داشته که از مهمترین دلایل پیشرفت این مجموعه بوده است .امید که با همیاری و همکاری و تلاش مجدانه همکاران و مدیران شاهد رضایتمندی روزافزون همه عزیزان از این مجموعه باشیم.

دفتر فروش

بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۳ واحد ۱

دفتر خدمات پس از فروش

بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۳ واحد ۲

نمایشگاه

بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۱

رئیس هیئت مدیره

سعید احمدی

پروانۀ کسب شرکت آوش تهویۀ پایتخت

مدیرعامل

محمدعلی سراجی

کارت مباشرت آقای مهندس سراجی

چیلر گرین

در کاربرد تهویه مطبوع، آب سرد شده در چیلر برای سرد کردن و کاهش رطوبت هوا در واحدهای اداری، صنعتی و تجاری متوسط تا بزرگ استفاده می‌شود.

سیستمVRF

این سیستم تقریبا شبیه چیلر تراکمی است و با این تفاوت که در مدار آن، آب وجود ندارد و مبرد (گاز فریون) مستقیما حمل کننده انرژی گرمایی بین یونیت های داخلی و خارجی است.

فن کویل گرین

فن کویل ها به عنوان دستگاه های توزیع هوای گرم یا سرد برای انواع کاربری ها اعم از مسکونی ، اداری ، بیمارستانی و ... با قابلیت کارکرد با انواع چیلرها درسیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار میگیرند.

اسپلیت گرین

امروزه انواع کولر گازی و اسپلیت یونیت ها از پرطرفدارترین و متداول ترین تجهیزات تهویه مطبوع بوده که برای تأمین سرمایش (و بعضاً همراه با گرمایش) در محیط های مختلف مسکونی، اداری و ... مورد استفاده گسترده قرار می گیرند.

خدمات آوش به سه بخش کلی تقسیم میشود

به مشاوره نیاز دارید؟

با پشتیبانی واحد فروش و خدمات شرکت آوش تماس گرقته و مشاوره آنلاین شوید.