شرکت مهندسی آوش

شرکت آوش افتخار دارد در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات مهندسی درزمینه مشاوره ،طراحی ،فروش و اجرای سیستم­های تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی با هدف بهینه­سازی مصرف انرژی در راستای کاهش هزینه­ های وارده گامی استوار بردارد. در این راستا با بهره ­مندی از مدیریت متمرکز ،پرسنل مجرب و متخصص ،واحد تحقیق و توسعه ،استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و محاسبات ،اهمیت به خدمات پس از فروش و تکیه بر تجربه 17 سال حضور در صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی کشور حرکت خود را با شتاب چشمگیری ادامه دهد و به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع و از سال 1396 به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری سیستم­های تهویه مطبوع گرین استان تهران مطرح شود . تاکید بر کیفیت و تخصص ،اعتماد و همراهی کارفرمایان محترم را بهمراه داشته که از مهمترین دلایل پیشرفت این مجموعه بوده است .امید که با همیاری و همکاری و تلاش مجدانه همکاران و مدیران شاهد رضایتمندی روزافزون همه عزیزان از این مجموعه باشیم.

دفتر فروش

بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۳ واحد ۱

دفتر خدمات پس از فروش

بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۳ واحد ۲

نمایشگاه

بهار جنوبی نرسیده به طالقانی پ ۱۵۱

رئیس هیئت مدیره

سعید احمدی

مدیرعامل

محمدعلی سراجی

چیلر گرین

در کاربرد تهویه مطبوع، آب سرد شده در چیلر برای سرد کردن و کاهش رطوبت هوا در واحدهای اداری، صنعتی و تجاری متوسط تا بزرگ استفاده می‌شود.

سیستمVRF

این سیستم تقریبا شبیه چیلر تراکمی است و با این تفاوت که در مدار آن، آب وجود ندارد و مبرد (گاز فریون) مستقیما حمل کننده انرژی گرمایی بین یونیت های داخلی و خارجی است.

فن کویل گرین

فن کویل ها به عنوان دستگاه های توزیع هوای گرم یا سرد برای انواع کاربری ها اعم از مسکونی ، اداری ، بیمارستانی و ... با قابلیت کارکرد با انواع چیلرها درسیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار میگیرند.

اسپلیت گرین

امروزه انواع کولر گازی و اسپلیت یونیت ها از پرطرفدارترین و متداول ترین تجهیزات تهویه مطبوع بوده که برای تأمین سرمایش (و بعضاً همراه با گرمایش) در محیط های مختلف مسکونی، اداری و ... مورد استفاده گسترده قرار می گیرند.

خدمات آوش به سه بخش کلی تقسیم میشود

به مشاوره نیاز دارید؟

با پشتیبانی واحد فروش و خدمات شرکت آوش تماس گرقته و مشاوره آنلاین شوید.