درباره ما

   شرکت آوش افتخار دارد در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات مهندسی درزمینه مشاوره، طراحی، فروش و اجرای سیستم ­های سرمایشی و گرمایشی ساختمان و تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی با هدف بهینه ­سازی مصرف انرژی در راستای کاهش هزینه­ های وارده، گامی استوار بردارد. در این راستا با بهره ­مندی از مدیریت متمرکز، پرسنل مجرب و متخصص، واحد تحقیق و توسعه، استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و محاسبات ، اهمیت به خدمات پس از فروش و تکیه بر تجربه 17 سال حضور در صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی کشور، حرکت خود را با شتاب چشمگیری ادامه دهد و به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع و نمایندگی رسمی و انحصاری سیستم ­های تهویه مطبوع گرین مطرح شود.

خدمات آوش به سه بخش کلی تقسیم میشود

پروژه ها

مجله آوش

واحد فروش : 72196

واحد خدمات: 72035

انواع سیستم سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع ساختمان

 

برای ایجاد تهویه مطبوع ساختمانی و آپارتمانی تجهیزات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی مختلفی وجود دارد که هریک مزایای بخصوصی دارند.

شرکت آوش بعنوان نمایندگی انحصاری محصولات گرین در زمینه تهویه تمام اتوماتیک هوا تجهیزات صنعتی با کیفیتی را ارائه می دهد که در ادامه به معرفی مختصر هریک می پردازیم.

سیستم تهویه مطبوع  vrf

این سیستم نوع پیشرفته و بهبود یافته سیستم های HVAC هستند که می توانند در فصول مختلف برای تهویه مطبوع و تنظیم دمای هوا مورد استفاده قرار گیرد.

 این سیستم بدون نیاز به آب، هم برای سرمایش و هم برای گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد و با وجود نیاز به فضای کم برای نصب و راه اندازی ، در فضاهای بزرگ تجاری و ساختمان قابل استفاده است.

از مزیت های این دستگاه این است که می توانند همزمان هم اقدام به سرمایش و هم گرمایش در بخش های مختلف ساختمان نماید و این کار را بصورت بهینه انجام میدهد تا مصرف انرژی در این سیستم تهویه کاهش یابد.

سیستم تهویه مطبوع  داکت اسپلیت

داکت اسپلیت یکی از سیستم های پرکاربرد در تهویه مطبوع ساختمان و قابل استفاده در فضاهای مسکونی و تجاری است که می تواند دمای محیط را از منفی 5 تا مثبت 48 درجه سانتیگراد برساند.

داکت اسپلیت ها برای ایجاد سرمایش و گرمایش در مدل های مختلف و با توجه به فضای مورد نیاز انتخاب می گردند و ظرفیت آنها از 18000 تا 48000 مختلف است که علاوه بر ابعاد محیط، شرایط آب و هوایی منطقه مورد استفاده نیز در انتخاب نوع آن موثر است.

سیستم تهویه مطبوع فن کویل

فن کویل یکی از تجهیزات تهویه مطبوع است که با راندمان بالایی که دارند می تواند در کمترین زمان ممکن با ایجاد سرمایش و گرمایش دمای محیط را به شرایط ایدآل و تهویه مطبوع برساند. این مدل ها هم می توانند برای تعدیل دمای هوا در تاسیسات ساختمانی مسکونی، تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار گیرند.

اشغال فضای کم و اقدام به تهویه هوا بصورت هوشمند از نقاط مثبت این سیستم سرمایش و گرمایش است.

شرکت آوش بعنوان نمایندگی انحصاری محصولات شرکت گرین مدل های با کیفیتی از فن کویل را ارائه میدهد.

اسپلیت گرین

این سیستم تهویه هوا از شرکت گرین یکی از محصولات پرفروش است که در دو رده خانگی و صنعتی می تواند نیاز های مختلف را برآورده کند.

این سیستم سرمایش و گرمایش می تواند در فضاهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرارگیرد و  دمایی بین منفی 10 تا مثبت 60 درجه سانتیگراد ایجاد کند.

هزینه نصب پایین نسبت به سایر تجهیزات تهویه مطبوع، هوشمند بودن و بهینه سازی مصرف انرژی جزو نقاط مثبت اسپلیت ها می باشد.

چیلر

چیلر دستگاهی است که حرارت را از مایع (معمولاً آب) بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار و یا جذبی می‌زداید.