نمایشگاه ریتیل 2022

حضور آوش در نمایشگاه ریتیل 2022

نمایشگاه ریتیل یکی از نمایشگاه‌های مهم در زمینه معرفی صنایع مختلف در ایران است که امسال چهارمین سال برگزاری آن در تهران بود. ین نمایشگاه را به نمایشگاه خرده فروشی هم می‌شناسند و محوریت آن آشنا کردن افراد با صنعت خرده فروشی در سرتاسر کشور است. از آنجایی که این نمایشگاه در ایران برای نخستین بار برگزار شده است نمی‌توان در مورد تاثیرات آن در صنعت به طور فصیح و دقیق صحبت کرد. فروشگاه‌های مختلف زنجیره‌ای و همینطور فعالان در صنعت سرگرمی، پوشاک، ساختمان سازی از شرکت کنندگان در نمایشگاه ریتیل هستند. هدف از برگزاری این گردهمایی در واقع آشنایی با شرکت‌های مختلف خرده فروشی است.‌ در ریتیل روش‌های جدید برندینگ و بازاریابی نیز معرفی می‌شوند. امروزه صنعت خرده فروشی در کشورهای مختلف، رشد بسیار خوبی داشته اما در کشور این اتفاق هنوز نیوفتاده و اکثرا از روش‌های سنتی استفاده می‌کنند. این نمایشگاه در واقع یک گام بسیار مهم در جهت حرکت جامعه به سمت مدرنیته است که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.


این نمایشگاه در سطح کشور و ملی برگزار شده و چشم اندازی که برای آن تصور شده، بزرگ‌ترین نمایشگاه در خاورمیانه خواهد شد. حضور در این نمایشگاه فرصتی طلایی برای آشنا شدن با برندهای حوزه خرده فروشی و هم‌چنین آشنایی با ظرفیت رشد هر کدام از آن‌ها در این صنعت است. از دیگر شرکت‌هایی که در این نمایشگاه حضور دارند، تولیدکنندگان نرم افزارهای مختلف فروشگاهی هستند که بخش بسیار مهمی از این نمایشگاه را به خود اختصاص دادند و جدیدترین و بهترین دستاوردهای برنامه‌نویسی را به کار خواهند گرفت.

نمایشگاه بین المللی ریتیل 2022 در تاریخی برگزار شده است؟

اولین دوره این نمایشگاه از 9 الی 12 آبان ماه 1401 در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران در بزرگراه چمران برگزار شد. برگزار کنندگان این نمایشگاه ماه‌نامه اقتصادی و فرهنگی تجارت طلایی بودند. ریتیل شو ایران با هدف آشنایی با خرده فروشان موفق در صنایع مختلف، از جمله ساختمان سازی و تهویه مطبوع، برگزار شد و فرصت خوبی را پیش روی این افراد قرار داده است. با حضور در نمایشگاه ریتیل می‌توانید از جدیدترین محصولات این صنعت مطلع شوید و محصولات را مورد بررسی قرار دهید. ریتیل شو از رسانه‌های مجازی مختلف برای برندسازی استفاده کرده است و این امر را می‌توانید در جای جای این نمایشگاه مشاهده نمایید.


با مراجعه به فهرست شرکت کنندگان، جای پای شرکت‌های بزرگ بازاریابی دیجیتالی را هم می‌توانید پیدا کنید. شرکت‌های مختلف معماری و ساختمانی هم از مهم‌ترین شرکت کنندگان در نمایشگاه ریتیل ایران هستند. این شرکت‌ها برندهایی شناخته شده در حوزه خود هستند و بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود. آوش نیز یکی از شرکت‌هایی است که در نمایشگاه ریتیل حضور داشت و برای حضور در این مهم، اهدافی را دنبال می‌کرد.

هدف شرکت آوش در نمایشگاه ریتیل

آوش، طراح، فروش و مجری سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی ساختمان و تهویه مطبوع با رویکردهای زیر در نمایشگاه ریتیل ایران شرکت داشت:

  • مذاکره کردن با تامین کنندگان جدید به صورت حضوری و موثر
  • رایزنی با افراد در جهت کاهش قیمت‌های کالاهای موجود 
  • گفتگو با تامین کنندگان برای افزایش دادن کالاهای متناسب با عرضه و پخش.
حضور آوش در نمایشگاه ریتیل 2022
حضور تیم آوش در نمایشگاه ریتیل 2022
حضور آوش در نمایشگاه ریتیل 2022
حضور تیم آوش در نمایشگاه ریتیل 2022
نمایشگاه ریتیل شو 2022
نمایشگاه ریتیل شو 2022
نمایشگاه ریتیل شو 2022
نمایشگاه ریتیل شو 2022

سخن نهایی

امروزه اکثر خرده فروشان در یک بازار رقابتی قرار گرفته‌اند به همین دلیل مهم‌ترین مساله برای آن‌ها جذب و هم‌چنین حفظ مشتریان است. حضور متخصصان در زمینه کسب و کارهای اینترنتی می‌تواند به این امر کمک ویژه‌ای داشته باشد. حضور در نمایشگاه ریتیل فرصت بسیار مناسبی برای همه خرده فروشان بالاخص فروشگاه‌های اینترنتی است تا بدین صورت بتوانند در فضایی رقابتی و تعاملی کسب و کار خود را رشد دهند. صرفه نظر از این ایده بی‌نظیر، شرکت در نمایشگاه ریتیل موجب شد تا انگیزه برای رشد کاری افراد بیشتر شود و فضایی برای تبادل ایده‌ها به وجود آید، چرا که نمایشگاه ریتیل فضایی بسیار عالی برای فروشگاه‌ها و صاحبان برند بود تا خود را معرفی کنند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای‌ها 2

هنوز امتیازی ثبت نشده

تلگرام
توئیتر
فیسبوک
لینکدین

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر